KURZY ŠITÍ ONLINE

Jste začátečnice nebo už zkušená švadlenka? V obou případech si z mých kurzů vyberete, jelikož nabízím různé úrovně náročnosti. Tak s chutí do toho! 

Protože život by měl být o tvoření a radosti, především ten ženský barevný svět by měl být tvořivý...

Kurzy jsou připravené tak, abyste se mohly učit z pohodlí domova, kdykoliv máte čas, chuť a náladu...anebo tehdy, kdy potřebujete náladu naopak zlepšit:)
Můžete si vybrat z různých úrovní náročnosti a tak se stále krok za krokem posouvat třeba právě směrem, kterým chcete.
On-line kurzy jsou variantou klasických kurzů naživo. Pro mě osobně je každé natáčení nové a výstup z mé komfortní zóny, z toho, co jsem měla naučené a zajeté. Stále se učím a stále mě to baví.

NABÍDKA KURZŮ

Kurzy pro začátečníky, naučíte se základní kapsy, kapsy prostřižené a jak všívat zipy.
Kurzy pro mírně pokročilé, naučíte se zajišťovat výstřihy do úpletů i tkaných materiálů a také jsou zde kurzy na všívání límců.
Kurz pro mírně pokročilé, kde se naučíte nejen celý postup na šití kalhot a podšívkové sukně, je zde i kurz na všívání pásků, který obsahuje 5 způsobů jak všívat pásky.
Kurz pro pokročilé, zde se naučíte celý technologický postup na klasickou košili, v tomto kurzu už se naučíte manipulací se střihem vytvořit střih jiný- na rozhalenku a šaty princesového střihu. Vše vysvětleno tak, abyste to zvládly.
Komplet těchto kurzů za výhodnější cenu.
Kurz pro pokročilé, kde se naučíte manipulací se střihem vytvářet střihy jiné a vše se samozřejmě naučíte správně ušít.
Kurz pro začátečníky a mírně pokročilé, minikolekce pro malé princezny, které můžete vytvořit.
Kurzy pro pokročilé a náročné, kde jsou postupy na autorské modely.

E-booky KONSTRUKCE STŘIHU

Vytvořila jsem 2 e-booky: konstrukce střihu KALHOT a SUKNĚ. 

Z kurzů vím, že konstrukce střihů bývá někdy trochu náročnější, pokud  si nejste jisti a přemýšlíte, koupím a co když to nezvládnu? Tak jednoduše nakreslený střih vyfotíte, podívám se na to , zakreslím vám korekce do střihu, případně popíši, jak a proč, v rámci toho, co je možné bez osobního kontaktu. Chyby, bývají většinou ve špatném změření, a nesprávném nakreslení pravých úhlů.

E-book: KONSTRUKCE STŘIHU KALHOT

Podrobný návod na konstrukci základního střihu dámských kalhot, na kohokoliv, koho dokážete správně změřit. Návody a postupy krok za krokem.

VÍCE O EBOOKU

E-book: KONSTRUKCE STŘIHU SUKNĚ

Návod a postup jak narýsovat různé typy sukní. Vše je vysvětleno krok za krokem, rozkresleno pomocí obrázků, tak jak střih postupně vzniká.

VÍCE O EBOOKU

↓↓↓ Výhodná koupě ↓↓↓

2 E-booky: KONSTRUKCE STŘIHŮ

Návody, jak krok za krokem narýsovat střih na kalhoty a na různé typy sukní, a to přesně na vaši postavu. V kompletu obou ebooků na konstrukci střihů za výhodnější cenu pro vás.

KOUPIT VÝHODNĚ OBA EBOOKY