Výjimečné kurzy, které vás naučí šít.

KURZY ŠITÍ ONLINE

Jste začátečnice nebo už zkušená švadlenka? V obou případech si z mých kurzů vyberete, jelikož nabízím různé úrovně náročnosti.

Chcete kurz jako dárek?

Kontaktujte mě na daniela.2212@seznam.cz

Výjimečné kurzy, které vás naučí šít.

KURZY ŠITÍ online

Jste začátečnice nebo už zkušená švadlenka? V obou případech si z mých kurzů vyberete, jelikož nabízím různé úrovně náročnosti.

Chcete kurz jako dárek?

Kontaktujte mě na daniela.2212@seznam.cz

Protože život by měl být o tvoření a radosti, především ten ženský barevný svět by měl být tvořivý...

Kurzy jsou připravené tak, abyste se mohly učit z pohodlí domova, kdykoliv máte čas, chuť a náladu...anebo tehdy, kdy potřebujete náladu naopak zlepšit:)
Můžete si vybrat z různých úrovní náročnosti a tak se stále krok za krokem posouvat třeba právě směrem, kterým chcete.
On-line kurzy jsou variantou klasických kurzů naživo. Pro mě osobně je každé natáčení nové a výstup z mé komfortní zóny, z toho, co jsem měla naučené a zajeté. Stále se učím a stále mě to baví.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

NABÍDKA KURZŮ

Kurzy pro začátečníky, naučíte se základní kapsy, kapsy prostřižené a jak všívat zipy.
Kurzy pro mírně pokročilé, naučíte se zajišťovat výstřihy do úpletů i tkaných materiálů, kurzy na všívání límců.
Kurz pro mírně pokročilé, kde se naučíte celý postup na šití kalhot a podšívkové sukně, dozvíte se i 5 způsobů na všívání pásků.
Kurz pro pokročilé, zde se naučíte celý technologický postup na klasickou košili. Naučíte se manipulací se střihem vytvořit střih jiný (na rozhalenku a šaty princesového střihu).
Komplet těchto kurzů za výhodnější cenu.
Kurz pro pokročilé, kde se naučíte manipulací se střihem vytvářet střihy jiné a vše se samozřejmě naučíte správně ušít.
Kurz pro začátečníky a mírně pokročilé, minikolekce pro malé princezny, které můžete vytvořit.
Kurzy pro pokročilé a náročné, kde jsou postupy na autorské modely.
Kurz pro pokročilé, naučíte se celý technologický postup na dámské podšívkované sako. Tento postup můžete použít i na šití kabátu.
Kurz na ušití rámečkové peněženky, krok za krokem.
Kurz pro pokročilejší, nebo pro ty, které se chtějí posunout v šití dále a nahlédnout do tajů manipulace se střihy. Manipulací se základním střihem na triko, se naučíte vytvořit šaty a kardigan.
Kurz na šití dvojdílných plavek. Plavky v kurzu jsou podšívkové. Kurz obsahuje i postup na konstrukci střihu.
Kurz je určený pro pokročilejší a ty, které baví a chtějí nahlédnout do tajů manipulace se základním střihem. Tentokrát střih na triko (opět), další kouzla a manipulace, kdy poznáte, že když víte jak, vše je jednodušší.
Kurz pro začátečníky, kde se naučíte ušít si 4 druhy kalhotek, podle jednoho střihu. V kurzu jsou manipulace se střihem, který zvládnou i začátečnice
Kurz určený pro začátečníky, kde se naučíte postup na triko s přepadlým rukávem a triko s volánkem, kde se naučíte lehčí manipulaci se střihem základním vlastním střihem na triko.
Kurz určený pro začátečníky a mírně pokročilé. V kurzu se naučíte, jak ušít úpletové sukně do pevného pásku, se zipem. Kurz obsahuje 3 technologické postupy.
Kurz je určen pro pokročilé. V tomto kurzu se opět naučíte manipulovat se základním střihem na triko a společně vytvoříme celkem 4 modely, 3 trika a jedny šaty. Postupy můžete použít nejen na sebe.
Serie kurzu: Varianty na triky, tedy všechny 3 kurzy pohromadě v jednom kompletu. Naprosto vyjímečně ojedinělý kurz na trhu, který ti ukáže jiný rozměr šití.

E-booky KONSTRUKCE STŘIHU

Vytvořila jsem 2 e-booky: konstrukce střihu KALHOT a SUKNĚ. 

Z kurzů vím, že konstrukce střihů bývá někdy trochu náročnější, pokud  si nejste jisti a přemýšlíte, koupím a co když to nezvládnu? Tak jednoduše nakreslený střih vyfotíte, podívám se na to , zakreslím vám korekce do střihu, případně popíši, jak a proč, v rámci toho, co je možné bez osobního kontaktu. Chyby, bývají většinou ve špatném změření, a nesprávném nakreslení pravých úhlů.

E-book: KONSTRUKCE STŘIHU KALHOT

Podrobný návod na konstrukci základního střihu dámských kalhot, na kohokoliv, koho dokážete správně změřit. Návody a postupy krok za krokem.

VÍCE O EBOOKU

E-book: KONSTRUKCE STŘIHU SUKNĚ

Návod a postup jak narýsovat různé typy sukní. Vše je vysvětleno krok za krokem, rozkresleno pomocí obrázků, tak jak střih postupně vzniká.

VÍCE O EBOOKU

↓↓↓ Výhodná koupě ↓↓↓

2 E-booky: KONSTRUKCE STŘIHŮ

Návody, jak krok za krokem narýsovat střih na kalhoty a na různé typy sukní, a to přesně na vaši postavu. V kompletu obou ebooků na konstrukci střihů za výhodnější cenu pro vás.

KOUPIT VÝHODNĚ OBA EBOOKY