ÚPLETOVÉ SUKNĚ DO PEVNÉHO PÁSKU

 Vítám vás zde, na úvodní stránce ke kurzu na úpletové sukně do pevného pásku- tedy pásek je z tkaniny. Kurz je určen pro všechny, ale prioritně spíše pro začátečníky, kde je nejdůležitější naučit se základy rovnou správně.

 V tomto kurzu se naučíte technologický postup šití půlkolové, úpletové ( můžete i kolovou, postup je stejný) sukně do pevného pásku z tkaniny- tedy se zipem, protože jinak to nejde, jako druhou sukni jsem zvolila sukni s protizáhyby, která je efektní, přestože není složitá. I zde jsem zvolila panel látky- ale můžete samozřejmě použít pruh látky, stejně tak na půlkolovou sukni můžete použít bavlněný úplet, který je na záčátek vhodnější pro naučení technologického postupu, můžete samozřejmě zvolit i viskozový úplet , nebo bambudový- tam je náročnější zpracování, protože materiály jsou živější a více se vytahují, teplákovinu bych v tomto případě nepoužívala, je oproto bavlněnému plátku silnější a hutnější. Tkaninu na pásek jsem použila americkou bavlněnou tkaninu, která je pevnější a kvalitnější.

V kurzu se naučíte všívat úpletovou sukni do klasického pásku, do podsádky a do šikmého proužku.

 Kalkulačka pro výpočet spotřeby látky a vystřižení v pase na šikmé sukně. Je v angličtině, ale velmi rychle se zorientujete. https://byhandlondon.com/pages/circle-skirt-app

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
0
Kč / 40€
cena vč. DPH