TRIKO- VSAZENÝ RUKÁV A JEHO VARIANTY

 Také jste toho názoru, že střih na " obyčejné" triko, můžete maximálně prodloužit a vzniknou z toho šaty? Přesvědčím vás , že to může být jinak a můžete se to naučit i vy.

                       JEDEN STŘIH- MNOHO MOŽNOSTÍ

Ahoj, vítám vás na této úvodní stránce k novému on-line kurzu. Kurz, který vychází, ze střihu na klasické triko s vsazeným rukávem- možná si říkáte , jaké to má možnosti. Maximálně prodloužím a mám šaty- změním výstřih....Co jako dalšího????

Věřte, že lze mnohé. V kurzech se vám snažím předat to, co jsem se naučila v profesionální praxi od těch, kteří tuto práci dělají nejlépe, ale také každodenním šitím, manipulacemi a zkoušením, vymýšlením jiných postupů, tak, aby byly funkční. Vždy říkám, že vše se učíme pouze tím, že věci děláme, ne jednou, ale opakovaně den za dnem.

Co  vás čeká a co se můžete tentokrát naučit v tomto kurzu?  Více než 12 hodin  kompletnho kurzu, manipulace se střihy, profesionální technologické postupy, uzpůsobené tak, aby vše pro vás bylo mnohem snadnější.  Jako základ je klasické triko s vsazeným rukávem, kdy si ukážeme jak ho upravit tak, aby opravdu sedělo....a ano budeme pracovat se záševky- protože to jednoduše jinak nejde. Ukážeme si i jak to jde bez záševku-který tam, ale nejdříve být musí😇. Z tohoto si vytvoříme padnoucí základní střih- se kterým se dá pracovat vpodstatě stále. V tomto kurzu, si právě z tohoto základu uděláme ELEGANTNÍ ŠATY a KARDIGAN S KAPUCOU- naprosto 3 odlišné věci. Jak jste v kurzech zvyklí,  postupy, kterými vás provedu krok za krokem od první přímky, kdy tvoříme střih, po konečné žehlení. Samozřejmostí v kurzech jsou videa: na co si dávat pozor. 

Použila jsem v kurz kurzu koupený, jednotlivě balený střih (tento)- vy samozřejmě můžete použít svůj pokud máte. Střih, je jen mé doporučení, s kterým jsem pracovala v tomto kurzu a vím jak funguje a nejsou s ním velké problémy. Jednou ze základních věcí u střihu na triko je, aby průramek PD byl měnší než průramek ZD, to si prosím na svém střihu případně zkontrolujte, když to takto nemáte, výrobek nikdy nebude úplně sedět úpravy jsou mnohem náročnější a nejsou součástí kurzu. Pokud se rozhodnete vstoupit  do kurzu, doporučuji použít alespoň poprvé stejné materiály, které používám ve videu: na triko (bavlněný úplet finerib) na šaty ( bambusová teplákovina) a kardigan ( teplákovina s elastanem, French terry 240-260gramáž)- jiný materiál se bude chovat jinak. 

                           ...podívejte se na video❤️❤️❤️

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

                                 UKÁZKOVÁ VIDEA KURZU

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

  PRVNÍ ČÁST KURZU NA ZÁKLADNÍ TRIKO, KDY VYCHÁZÍME SE STŘIHU BEZ ZÁŠEVKU. JAK SE UPRAVUJE ZÁKLADNÍ STŘIH TAK , ABY OPRAVDU SEDĚL A MOHL BÝT TAK VÝCHOZÍM ZÁKLADNÍM STŘIHEM PRO DALŠÍ STŘIHY

ZE ZÁKLADNÍHO UPRAVENÉHO STŘIHU SI SPOLEČNĚ VYTVOŘÍME STŘIH NA ŠATY SE ŠÁLOVÝM LÍMCEM, SKLÁDANOU SUKNÍ, PŘESTŘIŽENÉ V PASE S KAPSAMI. SAMOZŘEJMĚ VČERNĚ CELÉHO PROFESIONÁLNÍHO TECHNOLOGICKÉHO POSTUPU NA ŠITÍ.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

ZE ZÁKLADNÍHO UPRAVENÉHO STŘIHU SI SPOLEČNĚ VYTVOŘÍME STŘIH NA ELEGANTNÍ KARDIGAN S KAPUCOU NA ZIP. SPOLEČNĚ SI CELÝ KARDIGAN UŠIJEME, TAK, ABYSTE VŠE ZVLÁDLI BEZ ZBATEČNOSTÍ A VŠE VYPADALO PROFESIONÁLNĚ

CENA KOMPLETNÍHO  KURZU : 5600,-Kč/224€

0
Kč / 224€
cena vč. DPH

KURZ TRIKO+KARDIGAN

CENA KURZU: 3500,-KČ/ 140€

0
Kč / 140€
cena vč. DPH

KURZ TRIKO + ŠATY

0
Kč / 108€
cena vč. DPH