OBJEDNÁVKA

TRIKO KLASICKÉ + KARDIGAN

Níže vyplňte objednávkový formulář a při následné platbě nezapomeňte uvést správný variabilní symbol. Díky za vaši objednávku!:)

Co říkají ty, které už si objednaly:

Dobrý den, koupila jsem si ebook a jsem nadšená! Střih mi trval 20 minut a dokonce skvěle sedí. Moc děkuji a těším se na další ebook! Jste skvělá učitelka a vysvětlujete vše pro obyčejné švadlenky! Moc moc děkuji.
Ilona Horáková
Přeji krásný den paní Danielo. Právě jsem dokončila košili podle kurzu, byla to makačka! Mám na ní spoustu chyb, párala jsem jak vzteklá, ale výsledek ujde. Ale Vaše rady a postupy na e-kurzu jsou pro mě k nezaplacení. Po letech jsem se vrátila k šití a nestačím zírat, co všechno jsem dělala špatně. Ještě jednou děkuji za to, co děláte...
Hana B.
Danielo, šiji s váma košili, jsem úplně nadšená, co jsem díky vám do teď zvládla, dokonce začnu nosit košile, které jsem tolik let na sobě neměla. Není to šití žádný med, ale pořádná dřina, a je krásná:)
Marcela D.
Dobrý den Danielko, tak sako je konečně ušité 😊. Šila jsem po chvilkách asi 3 měsíce. Šilo se mi s váma moc krásně 😊👍. Jsem na vašich videích doslova závislá 😀. Tohle sako byla pro mě taková malá maturita
Marcela