JEDEN STŘIH-VARIANTY

 Také jste toho názoru, že střih na " obyčejné" triko, můžete maximálně prodloužit a vzniknou z toho šaty? Přesvědčím vás , že to může být jinak a můžete se to naučit i vy.

                            JEDEN STŘIH- VARIANTY

Ahoj, vítám vás na této úvodní stránce k novému on-line kurzu. Kurz, který vychází, ze střihu na klasické triko s vsazeným rukávem. Kurz, který jste chtěli, věřím, že potěší.❣️.

V kurzech se vám snažím předat to, co jsem se naučila v profesionální praxi od těch, kteří tuto práci dělají nejlépe, ale také každodenním šitím, manipulacemi a zkoušením, vymýšlením jiných postupů, tak, aby byly funkční. Vždy říkám, že vše se učíme pouze tím, že věci děláme, ne jednou, ale opakovaně den za dnem.

Co  vás čeká a co se můžete tentokrát naučit v tomto kurzu?   Jako ve většině mých kurzů, opět budeme "pouze" manipulací se  základním střihem tvořit varianty.  Jako základ je klasické triko s vsazeným rukávem, kdy si ukážeme jak ho upravit tak, aby opravdu sedělo....a ano budeme pracovat se záševky- protože to jednoduše jinak nejde. Ukážeme si i jak to jde bez záševku-který tam, ale nejdříve být musí😇. Z tohoto si vytvoříme padnoucí základní střih- se kterým se dá pracovat vpodstatě stále. V tomto kurzu, si právě z tohoto základu uděláme pouzdrové šaty a variantu s půlkolovou sukní- oboje šaty jsou lehce retro elegantní ženský styl. Jako třetí v tomto kurzu je úpletové sako - ano i to vychází z jednoho střihu na triko. Kurz obsahuje  profesionální postupy, u saka jsou to postupy , které jsem upravila tak, aby technologie- tedy zpracování dalo saku opravdu hezký vzhled. Poprvé v tomto kurzu zveřejňuji svoje know how na šití sak z teplákoviny. Všemi postupy vás provedu krok za krokem, od první přímky, kdy tvoříme střih, po konečné žehlení. Samozřejmostí v kurzech jsou videa: Na co si dávat pozor. 

Použila jsem v kurz kurzu koupený, jednotlivě balený střih (tento)- vy samozřejmě můžete použít svůj pokud máte. Střih, je jen mé doporučení, s kterým jsem pracovala v tomto kurzu a vím jak funguje a nejsou s ním velké problémy. Jednou ze základních věcí u střihu na triko je, aby průramek PD byl měnší než průramek ZD, to si prosím na svém střihu případně zkontrolujte, když to takto nemáte, výrobek nikdy nebude úplně sedět úpravy jsou mnohem náročnější a nejsou součástí kurzu.  Pokud máte střih na úpetové sako i ten můžete použít( NE STŘIH NA KLASICKÉ SAKO!!!!)Pokud se rozhodnete vstoupit  do kurzu, doporučuji použít alespoň poprvé stejné materiály, které používám ve videu: na triko (bavlněný úplet 200 gramáž)  stejný na šaty, na sako teplákovina nepočesaná 260-280gramáž - jiný materiál se bude chovat jinak. Látka na šaty mírně odlišná barva ZDE. https://www.barevnyobchod.eu/latky/uplet-hortenzie/

Mým zájmem je naučit a vysvětlit vám vše pochopitelně a tak, abyste nemuseli mít stohy střihů a mohly samostatně, kreativne tvořit s lehkostí v hravosti .

             Bavte se  Daniela

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

                         UKÁZKOVÁ VIDEA KURZU

Kurz je boží❤️ vše pečlivě vysvětlujete, je to radost s Vámi tvořit
Kateřina
Ahoj Danielko, sako došito. Jsou tam ještě nějaké chybičky, hlavně kapsy musím natrénovat, ale je to radost, veliká😄😍🥰. Tvoje kurzy jsou k nezaplacení, myslím, že sama bych to takhle krásně nedokázala. Díky moc❤️
Marcela
Kurz je úžasný!!! Ještě jsem sice nezačala šít, zatím jsem shlédla první dvě videa, ale už jsem tam měla několik zásadních aha momentů❤️🙂Jste úplně moje šicí guru
Marie
Kurz je super, já to na zkoušku ušila vyloženě ze zbytků, co jsem doma našla 😀
Romana

ŠATY HORTENZIE

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

ÚPLETOVÉ SAKO

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

CENA KOMPLETNÍKO KURZU

0
Kč / 204€
cena vč. DPH

SAKO Z TEPLÁKOVINY CENA KURZU 

0
Kč / 132€
cena vč. DPH

ŠATY HORTENZIE CENA KURZU : 2100,- Kč/84€