EBOOK

Konstrukce střihu SUKNĚ

ŠIJETE A ...

Stále jste závislí na střizích které jsou v nabídce?

 Vaše postava není zrovna konfekční?

Máte nápady jak by měl střih vypadat, ale nevíte jak na to?

Nebaví vás trávit hodiny vyhledáváním na internetu?

Nebo jste "jen" kreativní  a máte touhu tvořit?

Myslíte, že nakreslit střih nezvládnete?

ALE ANO, ZVLÁDNETE TO!

E-book Konstrukce střihu sukně

Mými kurzy prošlo mnoho děvčat, zapálených, těch, co to chtěli jen zkusit, s nadějemi, představami...Právě díky nim,  v návaznosti na EBOOK: KONSTRUKCE STŘIHU KALHOT, vznikla tato kniha, návod. Jak na konstrukci střihu různých typů sukní.Zaměřila jsem se na to, co je v kurzech největší problém, přestože to může vypadat jako drobnost. Vše je vysvětleno krok za krokem, rozkresleno pomocí obrázků, tak jak střih postupně vzniká. Díky tomu pochopíte systém konstrukce střihů a naučíte se, jak s ním manipulovat.

Co vám e-book přinese?

  • Podrobné návody na střih pouzdrové sukně, sukně do A, dílové sukně, sukně se sklady a kolové a půlkolové sukně.
  • Střih dokážete udělat na kohokoliv, koho správně změříte.
  • Typy na volbu materiálu na tu kterou sukni.
  • Doporučení a tipy, na co si dát při kreslení pozor.
  • Rady, jaký typ sukně zvolit pro určitý typ postavy.

Pokud si nebudete jisti, napište mi na daniela.2212@seznam.cz, provedu korekci střihu a   vysvětlení, kde byl případný zádrhel (v rámci toho, co je možné provést bez osobního kontaktu).

Reference

Dobrý den, koupila jsem si ebook a jsem nadšená! Střih mi trval 20 minut a dokonce skvěle sedí! Moc děkuji a těším se na další ebook. Jste skvělá učitelka, vše vysvětlujete pro obyčejné švadlenky. Moc moc děkuji!
Ilona
Tak jsem si nakreslila kalhoty podle Daniely ebooku a výsledek mě nadchnul ještě víc než prvotní radost z ebooku. Vše je krásně a pomalu vysvětleno. Kalhoty sedí perfektně a teď už mi zbývá jen těšit se na příští léto, protože jsem měla po ruce pouze letní elastickou bavlnu. :)) Moc děkuji.
Petra