ŠKOLA ŠITÍ

     

  Pro mě osobně je šití radost, terapie, láska, závislost, ohňostroj kreativity, barev a možnost, jak vyjádřit sebe, svou duši - své já v reálném hmotném světě. Je to svým způsobem životní styl a postoj. 
 

Předávám to dalším, protože v to věřím a umím to.

Chceš se naučit šít a nevíš jak na to?

Ztrácíš se a nevíš kde a jak začít?

Zkoušela jsi to, ale úplně to nedopadlo?

Šití ubrusů a pytlíků tě moc neláká?

Myslíš, že na šití nemáš talent?

Blbost! Talent sám o sobě nestačí, bez píle a trpělivosti je ti talent nestačí.

Chtěla bys šít složitější věci, ale netroufáš si?

Neříkám, že je to jednoduché. Jistě však vím, pokud něco chci- musím pro to něco udělat.

Máš málo času nebo vás odradilo věčné párání?

Párání patří k šití, rozhodně není možné, abys párala víc než šila.

Chtěla bys na kurz, ale máš stále nějaké ALE?

Pokud něco chceme, jediné ALE by mělo být : ALE JÁ TO CHCI!

                                 ŘEKNU TI NĚCO, CO MOŽNÁ NEVÍŠ

 - Umět šít, není úplně o talentu, ale o tom, že se naučíš správně technologické postupy šití.

 - Ty se naučíš pouze tak, že budeš šít- ideálně opakovaně, pravidelně, tak, abys postupně přidávala nové postupy.

 - Pokud se naučíš více technologických postupů jak, co šít- otevřou se ti nové možnosti a dost neomezené-

 - Nakonec, koho baví šít dokola jednu věc, jen z různých látek?

Sledovat Danieliny online kurzy šití, to je jako nahlížet pod ruku profesionálovi v řemesle při práci. Všechno je ukázáno dokonale názorně, do nejmenšího detailu, s perfektním komentářem, který je přesný a věcný. Je to něco úplně jiného než videa různých šijících amatérek v duchu "mikina za dvacet minut", které pro šití nejprve nadchnou a pak dokonale odradí, ale hlavně že v nich je to srdíčko. S Danielou se poctivě a někdy pracně, krok za krokem učíte řemeslo; nadšení a láska k věci u ní nejsou ve slovech, ale v nekompromisní náročnosti k sobě samé. Pokud chcete šít technologicky správně, precizně a s krásným výsledkem a pokud dokážete šití obětovat čas a úsilí, které si zaslouží, jsou její online kurzy to pravé. I díky nim se ve svých šestapadesáti konečně oblékám tak, jak chci, moje osmdesátiletá maminka má nejlepší šatník ve svém životě a manžel mě "uhání" o další kalhoty, protože ty ode mě jsou prostě nej..
Lenka Hudcová

                                                              ŠKOLA ŠITÍ

 Všichni jsme chodili do školy, ta někdy začíná a má svůj konec. Stejně jako tato ŠKOLA ŠITÍ- Pokud se rozhodneš vstoupit, jako BONUS máš to, že kurzy jsou LEVNĚJŠÍ, ale přístupy na kurzy jsou časově omezené. Což může být velmi výhodné- protože si uděláš plán a budeš postupovat systematicky. Skvělé výsledky uvidíš po prvních lekcích.

 • Kurzy jsou zde rozděleny podle náročnosti do dvou úrovní. Každá úroveň posune tvou zručnost a dovednosti- tím jsem si jistá. Kurzy jsou koncipované na šití oděvů, všechny technologické postupy jsou profesionální, uzpůsobené tak, aby je zvládl neprofesionál. Profesionální kurzy : Jeden střih 3 krát jinak a Dámské podšívkové sako, nejsou součástí Školy šití- dají se koupit pouze samostatně.
 • ZAČÁTEČNÍCI- úroveň vhodná i pro ty, které ještě nemají s šitím zkušenosti, a chtějí se učit šít od začátku tak, aby vše vypadalo hezky. Možná si myslíte, že na to nemáte- přesvědčím vás o opaku.
 • MÍRNĚ POKROČILÉ- úroveň v těchto kurzech není pro úplné začátečníky, ale pro ty, které mají začátky šití za sebou, chtějí se dále posunout, zdokonalit, osvojit si profesionální technologické postupy a trochu nahlédnout do větších střihových úprav a rozšířit tak svou kreativitu a zručnost.
 • Vstup na kurzy ve ŠKOLE ŠITÍ, je časově omezený, ale LEVNĚJŠÍ o 50%.
 • Vše máš na jednom místě, nemusíš ztrácet čas hledáním různých návodů. Nauč se to od základu pořádně a správně. Tvoje šití dostane jiný rozměr.
 • Kurzy jsou koncipované tak, aby ti usnadnili cestu a vím, že to tak je. Zbytek je na tobě.
 • Obě úrovně si můžeš koupit v jednou kompletu- za 18 měsíců se můžeš naučit víc, než za 3 roky, které trvá učební obor. I tohle vím jistě. Je to na tobě.

LEVEL 1- ZAČÁTEČNICE

  JAKÉ KURZY TĚ  ZDE ČEKAJÍ?

  Vše je pro Tebe připraveno tak, aby ses postupně zlepšovala a mohla si naplánovat čas, který budeš šití věnovat. Vždy po 30 dnech budeš mít přístup na další kurz, od jednoduššího po složitější výrobky. Začíná se na vzornících a tento postup Ti doporučuji- samozřejmě záleží na Tobě, jaký způsob zvolíš, ale vím jistě, že Tě tyto kurzy  velmi posunou v kvalitě šití. Kurzy se ti budou otevírat 5 měsíců, každý měsíc se naučíš něco nového. 6 měsíc, máš na zopakování, toho , co budeš potřebovat.

 

MĚSÍČNÍ PLATBA- PŘÍSTUP NA KURZY 6 MĚSÍCŮ

JEDNORÁZOVÁ PLATBA- PŘÍSTUP NA KURZY 8 MĚSÍCŮ

 • KAPSY A ZIPY
  Jako první se naučíš základní kapsy a prostřižené kapsy, jsou zde 2 kapsy jako bonus oproti samostatně prodávaným kurzům. Dále se naučíš všívat zipy, džínový, krytý a spirálový.
 • VÝSTŘIHY -ÚPLETY A VÝSTŘIHY - TKANINA
  Po 30 dnech , tedy 2 měsíc, se Ti otevře kurz na výstřihy. Naučíš se jak šít správně výstřihy do úpletu. Tričkový lem, lodičkový výstřih, 2 způsoby, jak šít hezky výstřih do V, a kulatý výstřih . U výstřihů do tkanin se naučíš jak pracovat s posádkou, jak začistit výstřih se zipem, 2 způsoby začíštění výstřihu šikmým proužkem, lodičkový výstřih do posádky, výstřih s rozparkem do posádky.
 • DĚTSKÁ MIKINA, DÍVČÍ ŠATIČKY
  Po 60 dnech, tedy 3 měsíce se Ti otevře kurz, kde najdeš celý postup na dětskou mikinu z panelu látky, který nemusíš použít, také se naučíš ušít dívčí šatičky ze střihu na triko- takže vlastě budeš umět i triko. Tyto technologické postupy můžeš použít na dospělé oblečení.
 • TRIKA, KALHOTKY
  Po 90 dnech, tedy 4 měsíc se ti otevře kurz na trika. Zde se naučíš základní snadnější manipulace se základním střihem na triko, a vytvoříš si z něj jiné varianty, variantu s přepadlým rukávem a falešně zavinovací triko s volánkem, který tam opět mít nemusíš. Střih na triko není součástí kurzu. Dále se naučíš kalhotky, nejen jak je ušít, jak obkreslit střih a varianty z jednoho střihu- i zde už můžeš manipulovat se střihem, tak abys měla jiné výrobky.
 • MIKINA SE ZIPEM, DÍVČÍ TEPLÁČKY, KAPSY DO ÚPLETU
  Po 120 dnech, tedy 5 měsíc, se naučíš dětskou mikinu se zipem, kapsami i kapucí, dívčí autorské tepláčky i s úpravou střihu, vhodné pro malé slečny. Dále jak správně dělat kapsy do úpletu- tento kurz není volně prodejný.

LEVEL 2-POKROČILÉ

  JAKÉ KURZY TĚ  ZDE ČEKAJÍ?

Úroveň kurzu, které jsou zde, už jsou pro mírně pokročilé, které už zkušenost s šitím mají.  Vždy 30 dnech budeš mít přístup na další kurz, od jednoduššího po složitější výrobky. První měsíc začínáš na vzornících- což nemusíš. Poté už se naučíš šít celé výrobky tak, aby sis osvojila správné profesionální postupy, které  ti šití usnadní a získáš mnohem více možností a variability v dalším šití. Kurzy se Ti  budou otevírat 6 měsíců.

 

MĚSÍČNÍ PLATBA- PŘÍSTUP NA KURZY 7 MĚSÍCŮ

JEDNORÁZOVÁ PLATBA- PŘÍSTUP NA KURZY 10 MĚSÍCŮ

 • LÍMCE, VŠÍVÁNÍ PÁSKŮ, KAPSA S LIŠTOU A S PATKOU
  Jako první se naučíš správně všívat límce a tvořit na ně střih, dále se naučíš všívat pásky do pevných materiálů, 5 způsobů od jednoduchého po nejnáročnější pásek do tvaru, také je zde kapsa s patkou a kapsa s lištou, které jsou pouze součástí profesionálního kurzu na podšívkové sako.
 • SUKNĚ, KALHOTY
  Po 30 dnech se ti otevře kurz na celý technologický postup šití kalhot a pouzdrové podšívkové sukně.
 • RÁMEČKOVÁ PENĚŽENKA, PLAVKY
  3 měsíc je tak trochu oddychový😊, naučíš se šít rámečkovou peněženku, plavky Po kurzu na kalhoty a sukni trochu odlehčení.
 • TRIKO RAGLÁN- KOMPLETNÍ KURZ
  Tento kurz je náročnější už jsou v něm střihové manipulace a tvorba střihu ze základního střihu, naučit se zde základní úpravy, aby ti triko sedělo a ze základního střihu se naučíš tvořit střih na elegantní tílko, zavinovací triko a falešně zavinovací šaty, vše samozřejmě společně ušijeme.
 • ÚPLETOVÁ SUKNĚ DO PEVNÉHO PÁSKU
  5 měsíc se naučíš, jak šít úpletovou sukni do pevného pásku. Naučíš se 3 způsoby, aby sis mohla vybrat....
 • KOŠILE- KOMPLETNÍ KURZ
  6 měsíc oddychový není, naučíš se šít klasickou košili, pánského stylu se sedlem, manžetami a košilovým rozparkem na rukávu, košilovým límcem, včetně úprav střihu, manipulaci se střihem se naučíš vytvořit střih na rozhalenku a také se jí naučíš šít, abys poté kombinací obou vytvořených střihů si nakreslila střih na princové šaty, které samozřejmě společně ušijeme, tak, aby si byla s výsledkem spokojená.

LEVEL 1+2

                                                                JAKÉ KURZY TĚ  ZDE ČEKAJÍ?

Na této úrovni se Ti budou zpřístupňovat postupně všechny kurzy z úrovně 1 poté všechny kurzy z úrovně 2. Jen v mírně odlišném pořadí. Pořadí jsem sestavila tak, jak to vnímám nejefektivněji pro rozvoj zručnosti i náročnosti jednotlivých kurzů. Jako poslední jsou vždy kurzy nejnáročnější jak na technologie, střihové úpravy tak čas a trpělivost. 12 měsíců vždy nová výzva pro tebe. 

 

 

MĚSÍČNÍ PLATBA- PŘÍSTUP NA KURZY 13 MĚSÍCŮ

JEDNORÁZOVÁ PLATBA- PŘÍSTUP NA KURZY 18 MĚSÍCŮ

 • KAPSY A ZIPY
  Kurzy 1 měsíce
 • VÝSTŘIHY DO ÚPLETŮ A TKANINY
  Kurzy 2 měsíce
 • VŠÍVÁNÍ PÁSKŮ, LÍMCE
  Kurzy 3 měsíce
 • DĚTSKÁ MIKINA, DÍVČÍ ŠATIČKY
  Kurzy 4 měsíce
 • KALHOTKY, KAPSY DO ÚPLETU, DÍVČÍ TEPLÁČKY
  Kurzy 5 měsíce
 • TRIKO ZAČÁTEČNÍCI, PLAVKY
  Kurzy 6 měsíce
 • RÁMEČKOVÁ PENĚŽENKA, MIKINA NA ZIP S KAPUCOU
  Kurzy 7 měsíce
 • SUKNĚ
  Kurzy 8 měsíce
 • ÚPLETOVÁ SUKNĚ DO PEVNÉHO PÁSKU, ZAVINOVACÍ SUKNĚ
  Kurzy 9 měsíce, zavinovací sukně je pouze v této úrovni kurzu.
 • KALHOTY
  kurz 10 měsíce
 • TRIKO RAGLÁN- KOMPLETNÍ KURZ
  Kurzy 11 měsíce
 • KOŠILE KOMPLETNÍ KURZ
  Kurzy 12 měsíce

                   KOLIK ZAPLATÍŠ ZA JEDNOTLIVÉ ÚROVNĚ

CELKOVÁ HODNOTA VŠECH KURZŮ V LEVELU 1 .............. 9880,-Kč/395€

JEDNORÁZOVÁ PLATBA- zaplatíš jednou - přístupy na kurzy budeš mít ještě 2 měsíce poté, co se otevře poslední kurz, tedy 8 měsíců budeš mít přístupy k těmto kurzům.

0
Kč/192€
ušetříš více než 50% získáš přístupy na 8 měsíců

 Denní investice: 23,-Kč  (méně než cena kávy)

MĚSÍČNÍ PLATBA- platíš jednou za 30 dní,každých 30 dní se ti otevře další kurz, přístupy máš na dobu 6 měsíců. Pokud se rozhodneš nepokračovat- další měsíc nezaplatíš, přístupy se ti tak uzavřou. Nelze si vybrat, že zaplatíš první měsíc, pak vynecháš a zaplatíš až 4 měsíc. Pokud se rozhodneš nezaplatit další měsíc- uzavře se ti přístup i na předešlé měsíce.

0
Kč/34€
ušetříš více než 50%, přístupy na kurzy máš po dobu, kterou platíš- 5 měsíců

 Denní investice: 28,-Kč  (méně než cena kávy)

CELKOVÁ HODNOTA VŠECH KURZŮ V LEVELU 2 ..............28500,-Kč/1140€

JEDNORÁZOVÁ PLATBA- zaplatíš jednou - přístupy na kurzy budeš mít ještě 4 měsíce poté, co se otevře poslední kurz, tedy 10 měsíců budeš mít přístupy k těmto kurzům.

0
Kč/570€
ušetříš 50% získáš přístupy na kurzy na 10 měsíců

 Denní investice: 47,50,-Kč  ( méně než cena kávy)

MĚSÍČNÍ PLATBA- platíš jednou za 30 dní, každých 30 dní se ti otevře další kurz, přístupy máš na dobu 7 měsíců, přesto, že kurzy se budou postupně otevírat 6 měsíců. Pokud se rozhodneš nepokračovat- další měsíc nezaplatíš-přístupy se ti tak uzavřou.  Nelze si vybrat, že zaplatíš první měsíc, pak vynecháš a zaplatíš až 4 měsíc. Pokud se rozhodneš nezaplatit další měsíc- uzavře se ti přístup i na předešlé měsíce.

0
Kč/82€
ušetříš více než 50%, přístupy na kurzy máš po dobu, kterou platíš- 5 měsíců

 Denní investice: 68,-Kč  ( za to už kávu koupíš)

                             LEVEL 1+2

Dlouhodobější projekty a cíle, jsou vždy lepší, efektivnější, trvalejší a výhodnější.

Obě úrovně, tedy LEVEL1 + LEVEL 2,  si proto můžete koupit najednou a získat tak nejvýhodnější nabídku z pohledu dlouhodobějšího. Systematicky se takto můžete zlepšovat v delším časovém období za nižší investici.

CELKOVÁ HODNOTA VŠECH KURZŮ V LEVELU 2 ..............38380,-Kč/1140€

JEDNORÁZOVÁ PLATBA- zaplatíš jednou - přístupy na kurzy budeš mít ještě 6 měsíců poté, co se otevře poslední kurz, tedy 18 MĚSÍCŮ budeš mít přístupy ke VŠEM KURZŮM Z LEVELU 1+2  

0
Kč/768€
ušetříš 50% získáš přístupy na kurzy na 18 měsíců

                         Denní investice: 35,50-Kč  (méně než cena kávy)

MĚSÍČNÍ PLATBA- platíš jednou za 30 dní, každých 30 dní se ti otevře další kurz, přístupy máš na dobu 13 MĚSÍCŮ. Po dobu jednoho roku +1 měsíc bonus, budeš mít přístup ke VŠEM KURZŮM Z LEVELU 1+2. Pokud se rozhodneš nepokračovat- další měsíc nezaplatíš-přístupy se ti tak uzavřou. Nelze si vybrat, že zaplatíš první měsíc, pak vynecháš a zaplatíš až 4 měsíc. Pokud se rozhodneš nezaplatit další měsíc- uzavře se ti přístup i na předešlé měsíce.

0
Kč/115€
ušetříš 50%, získáš přístupy na kurzy na 13 měsíců

                         Denní investice: 50,-Kč  (méně než cena kávy)