Konfekce z obchodu nebo šití na míru? Aneb, když se holky převléknou

Nejsem moc velký zastánce maloobchodních řetězců z oblečením, vlastně by se dalo říct, že jsem trochu odpůrce…Je to samozřejmě tím, že šiju a že je to můj největší koníček, také vím jaký je rozdíl, když ušijete věc na míru, tedy přímo na tělo klientky, kromě toho, že si vyberte, co chce a ne to, co je zrovna v nabídce. Hlavně, pokud si obléknete to, v čem se cítíte opravdu dobře, prostě vám to slušet bude, protože je vám jednoduše dobře.

Kristý, normální děvče, žádná modelka měřící 175cm a vážící 50 kg,  jsme jen převlékly, rozpustily vlasy, mezi fotkami je časový odstup pouze několik minut, nejsou upravené photoshopem. Na fotkách je taky vidět změna energie, když máte něco, o čem víte, že Vám sedí a jste žensky ženská. Konfekční modely, které má Kristý na sobě, jsou rozšířená oblíbená značka značka. Chceme být in, tak si pořizujeme to, co i je mnohdy ani nevíme, že to lze jinak, nebo nemáme odvahu probudit a ukázat navenek svou individualitu a jedinečnost, protože bychom se mohli lišit.

Zde jsou modely ve velmi malých sériích, které právě vaši individualitu mohou podtrhnout a dovolí vám ukázat třeba vaši jedinečnost : https://kurzysiti-online.cz/eshop-produkty/

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.